Mgr. Ondrej Maťko Poradca, supervízor a lektor

Pripravujeme

Aktuálne pripravované semináre, prednášky, besedy ...


Intenzívny tréning sebapresadzovania -  Kurz je vhodný pre ľudí, ktorí si pripadajú niekedy menej zruční v nadväzovaní kontaktu s druhými, či majú ťažkosti v adekvátnom presadzovaní svojich požiadaviek, či napĺňaní svojich potrieb. Bude prínosom aj pre tých, ktorí v poslednom čase častejšie počuli od druhých, že sa presadzujú priveľa, alebo že sú agresívni a chcú s tým niečo robiť... Skupina je v procese tvorby.


Budem súčasťou akcie "Nepokaz ma mamko" (30.5.2019 v Žiline), kde Gabo Žifčák bude rozprávať o deťoch a výchove z pohľadu PCM (Process Communication Model), ktorého je certifikovaným lektorom. Nie je to len o zábave, vážení, Gabo bude rozprávať aj veľmi vážne, a áno, dokáže to :-) Na záver bude šanca pýtať sa otázky, na ktoré budeme spolu s Gabom odpovedať.


Tréning "Process Communication Model" podľa konceptu Taibiho Kahlera. Začiatok plánujeme na október 2019


Ponúkame:

Poradensko-tréningový seminár pre učiteľov "Poruchy správania a ADHD ... a teraz k praxi". Seminár je možný v troch moduloch odstupňovaných podľa intenzity tréningu a zamerania na praktičnosť. Ponúkam 2 hodinový, 4 hodinový a 6-8 hodinový model, ideálne pre uzavretú skupinu učiteľov 1 školy, kde je možné prebrať aj jednotlivé prípady konkrétnych detí a nájsť možné riešenia.

Prednášky a semináre pre deti aj dopelých, podľa potrieb. Ak niečo odprednášať neviem,  dám kontakt na toho, kto by danú tému podať vedel.  


V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na posta@ondrejmatko.sk, alebo cez kontaktný formulár.